2001 yılında kurulan Ayvalık Baharat 12 seneyi aşmış tecrübesi ile İstanbul merkezli olarak perakende satışı yapmaktadır.

3 seneyi aşmış farklı küresel internet siteleri üzerinden yapmış olduğu satışlarda Ayvalık Baharat % 100 müşteri memnuniyetiyle hizmetlerine devam etmektedir

Ayvalık Baharat; 2009 Yılı sonu itibarı ile İstanbul / Kâğıthane / Gültepe Talatpaşa caddesi üzerinde modern ve mistik uyumlu yeni kavram işyerinde ve kurumsal internet sitesi üzerinden ürünlerini sipariş ve satışa sunmaktadır.

ÜRÜNLER

Geniş ürün yelpazesi içerisinde; baharatlar, özel ballar, bitkisel sular, bitki tozları, bitki çayları, bitkisel cilt bakım ürünleri, bitkisel kapsüller, bitkisel macunlar, bitkisel saç bakım ürünleri, bitkisel saç boyaları, bitkisel yağlar, doğal sabunlar, paket bitkiler, kuruyemiş ve lokum çeşitleri,  vb. ürünler bulunmaktadır.

VİZYON & MİSYON

Ayvalık Baharat, tüm müşterilerine "en kaliteli ürünü en uygun fiyatta sunmayı " ve sektöründe Türkiye'de en üst sıralarda yer almayı hedeflemekte ve çalışmalarına bu yönde yoğunlaşmaktadır.